Rost - doprava, spedice, obchod
email:  rost@rost.cz    tel.: +420-572-433 911    fax.: +420-572-433 933
[CNW:Counter]

DOPRAVA

doprava

DEKLARACE
celní služby

deklarace, celní služby

OBJEDNÁVKA

SERVIS REMI

servis Remi

SPEDICE

spedice

REFERENCE

reference
SPEDIČNÍ ČINNOST NEBOLI ZASILATELSTVÍ
Je druh činnosti, který do naši společnosti "přišel" v důsledku logického tlaku našich klientů v letech 1994 - 1998.

        Intenzita a objemy přeprav v těchto letech byly ze strany našich "východních" partnerů tak rozsáhlé, že náš vozový park byl schopen toto zajišťovat jen částečně. Naše prvotní představy o přenesení objemu těchto přeprav na třetí subjekt ztroskotaly .

      Klienti, kteří byli nadmíru spokojeni s kvalitou dopravní činnosti našich vozidel, vyžadovali, aby takovým způsobem pracovali i jiní dopravci, a my jsme museli být garantem. Nebylo v jejich zájmu tříštit spolupráci na více partnerů a ke spediční činnosti nás tak nějak svým způsobem přinutili.


      Největší rozsah spediční práce byl v letech 1995-1998, kdy naše firma prostřednictvím smluvních přepravců zastřešovala a organizovala ročně 30% objemu přeprav, což činilo cca 500 celokamionových zásilek ročně. Aktuální spediční činnost řeší jak celokamionové zásilky, tak menší či kusové zásilky, a to v rámci celé Evropy.  

Tyto služby jsou převážně spojeny s požadavkem klientů kumulovat charakterově podobné zboží od různých výrobců v západní Evropě do celních skladů v České republice. Následně v rámci našich služeb deklaračních a celních toto zboží přemístit jako ucelenou zásilku na místa určení, převážně do Ruska.

      V rámci spediční činnosti můžeme být zajímaví nejen pro klienty požadující transport zboží, ale určitě máme co nabídnout dopravcům, kteří potřebují vytížit svůj vozový park. Neváhejte a v odkazu "OBJEDNÁVKA" vyjádřete Váš požadavek nebo nabídku.
designed by iconic | všechna práva vyhrazena ROST ® 2002